Recep İvedik 4 izle (2011)


summary_noimg = 430; summary_img = 430; img_thumb_height = 150; img_thumb_width = 130;

PART - 1
,
Yapım:2010-2011 ~ Türkiye
Tür:Komedi
Yönetmen:Togan Gökbakar
Senaryo:Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar
Yapımcı:Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan
Görüntü Yönetmeni:Ertunç Şenkay
Müzik:Oğuz Kaplangı
Dağıtım:Özen Film
Süre:1 saat 35 dk

Recep İvedik 4 geliyor
Recep İvedik serisinin dördüncüsü için start verildi.
Recep hayranlarından gelen "Yüksek bütçeli film isteriz" beklentilerine de kulak verdi. Recep İvedik yeni filminde yaşadığı mahalleden çıkıp yurtdışına seyahat bile edecek!

Recep'e biraz para harcatın!
'Recep İvedik 3' filminin ardından başlayan, "O kadar para kazanıyorlar ama filme hiç para harcamıyorlar. Bu kahraman, pahalı prodüksiyonu hak ediyor" çağrılarına kahramanın yaratıcısı Şahan Gökbakar ve yapımcısı Faruk Aksoy kayıtsız kalmadı.

Filmin üçüncü verisyonunun da mütevazı bir bütçeyle çekilmiş olmasından sıkılan izleyici artık 'Recep İvedik 4'e bütçe ayrılması gerektiğinde ısrar edince, filmin yaratıcıları bu talebi gündemlerine aldı.

Not: Şahan Gökbakar’ın müthiş bir seyirci kitlesi bulan Recep İvedik serisinin ilki 2008 yılında çekildi ve 4 milyon 301 bin 641 kişi tarafından seyredildi. Ertesi yıl çekilen Recep İvedik 2, Türk sinema tarihinin gişe rekorunu kırdı ve tam 4 milyon 333 bin 116 kişi tarafından izlendi. Geçen cuma gösterime giren İvedik 3 ise şu ana kadar 1 milyon 153 bin 71 kişi tarafından seyredildi. İvedik, 3 filmle tam 9 milyon 787 bin 828 kişilik gişe yaptı.

Recep İvedik 4 Fragmanı henüz yayınlanmadı. Resmi fragmanı çıkınca eklenecektir. Şimdi Recep İvedik 4 tahminlerinizi bekliyoruz ve serinin 4.sü olan Recep İvedik 4 filmini full izlemeye az kaldı..


Yakında Recep İvedik 4 filmini online ve full olarak izleyebileceksiniz.

Şimdilik Recep İvedik 3 DVD kalitesinde izlemeye ne dersiniz..
PART - 2

PART - 3

PART - 4

PART - 5


Recep İvedik 4 Fragmanı izle, Recep İvedik 4 izle, Recep İvedik 4 Full izle

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !